Má nabídka

Vyberte si z mé nabídky procedur, tu která Vám nejvíce vyhovuje. 🙂

Při masáži používám vždy extra panenské oleje s příměsí různých éterických olejů dle přání zákazníka. Tyto oleje mají na tělo pozitivní účinek i samy o sobě a velmi dobře podporují celkové efekty masáže na lidský organismus.

Přehled procedur

Relaxační masáže

Relaxační masáže jsou určeny každému, kdo si chce odpočinout a zregenerovat tělo a mysl. Relaxační masáž neobsahuje hloubkové hmaty ani techniky, které mají za cíl zvýšit napětí svalů (např. tepání). Místo toho jsou zařazeny hmaty sloužící k uvolnění a relaxaci.

Sportovní masáže

Sportovní masáž slouží zejména k rychlejší regeneraci svalů a nabuzení těla pro další aktivitu. Probíhá v rychlejším rytmu a s větší intenzitou než je masáž relaxační a jsou v ní zařazené i hmaty pro zvýšení svalového napětí. 

Bowenova tlaková masáž

Bowenová tlaková masáž je naprosto jiná oproti klasickým masážím, kde se pracuje hlavně na principu hnětení a promačkávání svalů a měkkých tkání. U Bowenové masáže se pracuje vždy na konkrétních místech po těle, kde se provádí tzv. Bowenův pohyb.

Měkké techniky

Měkké techniky jsou účinná metoda v léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu. Metoda pracuje s měkkými tkáněmi, mezi které patří kůže, podkoží, svaly a fascie. Pokud je vše v pořádku tak všechny tyto vrstvy po sobě volně kloužou ale vlivem různých nemocí, přetěžování a zranění dochází ke vzniku různých zatuhlin (tzv. myogelóz),

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je název, který asi většině lidí neřekne vůbec nic. Je to složenina dvou slov: Kranium = lebka, sakrum = křížová kost. Což nejlépe vystihuje tuto terapii protože se u ní pracuje hlavně s hlavou a tělem až po křížovou kost. 

Medová masáž

Medová detoxikační masáž je tradiční metoda, která pochází z Ruska, kde se používala již v dávných dobách, a dnes prožívá svou renesanci i v západních zemích. Účinně působí proti chronickým a civilizačním chorobám, únavě a stresu.

Baňkování

Baňkování je metoda, při níž dochází ke zrychlenému proudění krve a částečně i lymfy, což vede k detoxikaci organismu a k odplavování usazenin. Baňkování je vhodné při bolesti zad a kloubů a reflexně dokáže působit i na vnitří orgány a ovlivňovat jejich funkci.

Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie kloubů a páteře, kterou je možné napravit disbalance, které v těle nastaly. Většina z nás má špatné pohybové stereotypy, které postupem času vedou k tomu, že se klouby a obratle vůči sobě posunou do nepřirozené polohy a způsobují bolest. Dornova metoda je pak dokáže vrátit na správné místo.

Breussova masáž

Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů. Při této masáži se uvolňují meziobratlové bloky, tím se páteř srovná do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice.

Kinesiotaping

Kinesis (pohyb) + tape (páska). Kinesiotaping je metoda, která využívá lepení pásek na kůži pro ovlivnění pohybového aparátu a oběhového systému. Na rozdíl od sportovního tapingu, který omezuje pohyb pevnými páskami využívá kinesiotaping pružné pásky, které pohybu nebrání.

Lymfatické masáže

Lymfatickou masáž považuje hodně lidí jen za kosmetický zákrok. Třeba při celulitidě. Spousta z nich ale netuší, že může pomoci s řadou nepříjemných nebo i zdravotních problémů.

Čínská tlaková masáž – Zrušeno

Tento druh masáže již neposkytuji Vzhledem k malému zájmu o tuto masáž ji již nadále neposkytuji. Děkuji za pochopení. Vyberte si prosím jiný druh masáže zde. Čínská tlaková masáž je součástí tradiční čínské medicíny už od sedmého století, kdy byla založena první lékařská škola.