Ceník

Při své práci kladu velký důraz na kvalitu prováděných procedur a každý člověk je individuální. Je zjevné, že když na masáž přijde dvoumetrový sto kilový muž, tak masáž zabere mnohem víc času než když přijde malá křehká dívka. Proto se cena za masáž odvíjí zejména od její délky. U mě nenajdete různé ceny pro různé masáže a ani Vám nezaručím že například masáž zad šíje bude stát vždy stejně. Naopak Vám můžu zaručit, že zaplatíte jen čas, který u mě strávíte. Cena za hodinu je pevně stanovena na 400 Kč bez ohledu na typ procedury. Jedinou výjimkou je kinesiotaping, kde je cena 400 Kč na hodinu + 1 Kč za 1 cm pásky.

Níže jsou vypsány orientační časy, které se týkají jednotlivých částí těla. Díky tomu si můžete poskládat masáž dle svých představ a získáte alespoň orientační představu o ceně. Berte však na vědomí, že každý jsme jiný, proto i cena bude individuální dle tělesné konstituce a velikosti problému.

Nabízím také dárkové poukazy v ceně 500 Kč, 1000 Kč a 1500 Kč. Více zde.

V ceně masáže je zahrnuto:

  • Ručníkový servis – Prostěradlo, velká a malá osuška.
  • Použití panenských a éterických olejů dle nabídky.

Objednat

Oblíbené procedury

Poloviční celkovka (Záda, nohy zezadu, hýždě a šíje v sedě) cca 75 minut : 500 Kč
Ošetření celého těla kraniosakrální terapií cca 90 minut : 600 Kč
Manuální lymfatická masáž dle potřeb cca 60 minut : 400 Kč
Celková masáž
(Záda, nohy, ruce, břicho, hrudník a šíje v sedě)
cca 150 minut : 900 Kč

 

Sportovní a relaxační masáž

Uvedené časy jsou při základní masáži. Při bolestech, ztuhlosti svalů či jiných problémech pohybového aparátu často zařazuji do klasické masáže i prvky z měkkých technik, případně si vezmu na pomoc i baňku. Masáž tak může trvat delší dobu.

Masáž zad a šíje cca 30 minut : 200 Kč
Masáž šíje a krku v sedě cca 15 minut : 150 Kč
Nohy zezadu (včetně hýždí) cca 40 minut : 270 Kč
Nohy zepředu cca 25 minut : 170 Kč
Ruce cca 25 minut : 170 Kč
Břicho a hrudník cca 20 minut : 150 Kč
Masáž zezadu (Záda, nohy zezadu, hýždě a šíje v sedě) cca 70 minut : 450 Kč
Celková masáž
(Záda, nohy, ruce, břicho, hrudník a šíje v sedě)
cca 140 minut : 950 Kč

 

Bowenova tlaková masáž

Bowenova masáž se aplikuje dle potřeb a konkrétních problémů klienta. Každá sestava je zvolena až na místě po osobní konzultaci. Nelze proto určit cenu za konkrétní úkony ale pouze za dobu strávenou masáží. Základní harmonizace se provádí vždy a trvá cca 25 minut. Dále záleží na konkrétních problémech.

Záda = základní harmonizace cca 25 minut
Celé dolní končetiny cca 25 minut
Celé horní končetiny cca 20 minut
Pánev, kostrč a křížová oblast cca 15 minut
Krk a hlava cca 10 minut
Hrudník a břicho cca 10 minut

 

Medová masáž

Při medové masáži si můžete zvolit libovolný počet nanesení medu a zábalů. Nikdy byste však neměli vynechat masáž zad. Nejčastější varianta je 3x nanesení medu a 3 opakování masáže. Případně je možné udělat i medový zábal.

3 nanesení a 3 opakování masáže cca 45 minut : 300 Kč
cca 60 minut : 400 Kč

 

Baňkování

Baňky se nejčastěji přikládají na záda ale je možné baňkovat libovolnou část těla včetně bolestivých kloubů. Před nanesením baněk provádím krátkou masáž, následuje masáž baňkou, kdy projíždím systematicky celá záda a vše je zakončené nanesením baněk. Celé baňkování trvá cca 60 minut a stojí 400Kč.

Úvodní masáž na uvolnění cca 15 minut
Masáž baňkou cca 15 minut
Nanesení baněk a následná relaxace cca 30 minut

 

Krainosakrální terapie

Kraniosakrální terapie není ve své podstatě masáží a je proto nutné k ní zaujmout zcela jiný přístup. Při této proceduře je možné ošetřit celé tělo nebo jen určité části podle toho jak je to třeba.

Ošetření celého těla 90 minut : 600 Kč
Individuální ošetření 400 Kč za hodinu

 

Měkké techniky

Ošetření měkkými technikami je individuální dle problémů každého klienta. Je proto účtováno jednotou cenou 400Kč za hodinu. Měkké techniky používám běžně během klasických masáží ale je možné domluvit se na ošetření výhradně touto metodou, která se dělá bez oleje, kde se pracuje s kůží, podkožím, fasciemi a svaly.

Kinesiotaping

Ošetření kinesiotapingem je stejně jako u měkkých technik velmi individuální a záleží na konkrétních problémech. Cena za ošetření je 400 Kč za hodinu + 1 Kč za 1 cm pásky. Doba ošetření nejčastěji bývá 15 – 20 minut.

Dornova metoda

Ošetření celého těla Dornovou metodou zabere dle konstituce klienta dvě až dvě a půl hodiny. Často je však vhodnější ošetření rozdělit do dvou částí, kde se nejprve věnuji dolní částí těla. Tzv. Srovnání základů. A teprve při dalším ošetření pracuji s horní částí těla.

Lymfatická masáž

U lymfatické masáže je vždy nutné nejprve ošetřit ošetřit krk a teprve po té je možné postupovat dále. Typická lymfatická masáž krku a dolních končetin zabere zhruba hodinu.

Krk zepředu cca 10-15 minut
Krk zezadu cca 10-15 minut
Dolní končetiny cca 40-50 minut
Horní končetiny cca 35-40 minut
Záda cca 30 minut
Hrudník cca 20 minut
Obličej cca 20 minut

Objednávka

Objednávku je možné provést telefonicky nebo sms zprávou na čísle 735 885 159 nebo emailem na info@masaze-stribny.cz. Na emaily reaguji zpravidla do jednoho dne ale někdy se může stát, že odpovím později.

Během masáží se vždy věnuji hlavně klientovi a nezvedám telefony. V takovém případě mi můžete zanechat vzkaz formou SMS zprávy. Případně Vám zavolám zpátky.

Objednat